Яке місцезнаходження моєї IP-адреси?

Яке місцезнаходження моєї IP-адреси?

Ваша IP-адреса

35.215.131.51

Вашу IP-адресу наразі можна побачити. Захистіть свою IP-адресу, щоб відновити онлайн-анонімність за допомогою VPN.

Спробуйте ExpressVPN без ризику
Місцезнаходження

Your exact location cannot be determined.

Інтернет-провайдер (ISP)

Google Cloud

Відео: пояснення щодо IP-адрес та конфіденційності

Як змінити IP-адресу та приховати своє місцезнаходження

змінити свою IP-адресу і зберегти конфіденційність свого місцезнаходження та активності в Інтернеті дуже просто. Все, що вам потрібно — це VPN (віртуальна приватна мережа).

Ви можете використати VPN, щоб змінити свою IP-адресу та віртуально переміститися до іншого місця. VPN направляє ваш інтернет-трафік через безпечний зашифрований тунель, щоб ніхто, навіть ваш інтернет-провайдер, не міг бачити, що ви робите в Інтернеті.

При підключенні до VPN-сервера сайти та застосунки будуть вважати, що ви знаходитесь в місці, де розміщений сервер. Наприклад, якщо ви перебуваєте в США і підключаєтеся до VPN-сервера в Великій Британії, виглядатиме, ніби ви знаходитеся у Великій Британії. Якщо ж ви у Канаді, а підключаєтеся до сервера в Австралії, сайти й застосунки вважатимуть, що ви знаходитеся в Австралії.

Список країн, де знаходяться VPN-сервери.

використання VPN для захисту вашої IP-адреси має багато переваг:

  1. Ваше справжнє місцезнаходження залишається прихованим.

  2. Ваш інтернет-трафік шифрується, що дозволяє вам працювати в Інтернеті з більшою безпекою та анонімністю.

  3. Легкість переключення між віртуальними локаціями, що забезпечує кращий досвід роботи в Інтернеті без цензури або інших мережевих обмежень.

Що таке IP-адреса?

Адреса інтернет-протоколу (IP-адреса) — це унікальний номер, який призначається всім пристроям (наприклад, комп'ютеру, планшету або телефону) під час підключення до Інтернету.

Адреси IPv4 та IPv6

Сьогодні використовуються дві версії інтернет-протоколу: четверта (IPv4) та шоста (IPv6). Вони мають дві основні функції: ідентифікація та призначення адрес.

Приклад адреси IPv4 у десятковому поданні з крапками.

Основна відмінність між IPv4 та IPv6 полягає в кількості можливих адрес. У четвертій версії протоколу (IPv4) використовуються лише 32-бітові IP-адреси, тому їх налічується всього близько 4 мільярдів. Шоста версія була створена в 1995 році, щоб гарантувати, що в найближчому майбутньому буде достатньо доступних адрес. У IPv6 використовуються 128 біт, тому кількість можливих IP-адрес дорівнює 3,4 x 1038.

Всі пристрої в Інтернеті мають публічну IP-адресу

Щоб використовувати Інтернет, всі підключені пристрої повинні мати публічну IP-адресу, яка дозволяє двом пристроям — відправнику та одержувачу інтернет-комунікацій — знаходити один одного та обмінюватися інформацією.

Це схоже на адресну систему в реальному житті. Наприклад, якби ви захотіли підписатися на журнал, то розповсюджувачу журналу (відправнику) знадобилася б ваша адреса, щоб надіслати вам (отримувачу) примірники. Без вашої адреси розповсюджувачі не знали б, куди надіслати журнали.

Те саме стосується Інтернету. Без IP-адреси два пристрої не зможуть знайти один одного та обмінятися інформацією.

Публічні та приватні IP-адреси

На відміну від публічних IP-адрес, приватні IP-адреси використовуються в приватних (локальних) мережах для ідентифікації та обміну інформацією між комп'ютерами та деякими пристроями, такими як принтер, що безпосередньо не підключені до Інтернету.

Ноутбук з приватною IP-адресою, роутер з публічною IP-адресою та хмара, що представляє Інтернет.

Всі комп'ютери та пристрої у вашій домашній мережі мають унікальну приватну IP-адресу, щоб спілкуватися один з одним, але за межами локальної мережі їх не видно та з ними неможливо встановити з'єднання.

Ваш роутер призначає приватну IP-адресу всім пристроям домашньої мережі за протоколом DHCP. Деякі діапазони номерів доступні лише для використання в якості приватної IP-адреси.

Що можна дізнатися про вас та ваше місцезнаходження за вашою IP-адресою

За вашою IP-адресою можна дізнатися багато що про ваше місцезнаходження:

  • Місто
  • Країну
  • Область/регіон
  • Поштовий індекс

Щоразу, коли ви відкриваєте веб-сайт, він може зібрати цю інформацію про вас, чи навіть більше. Об'єднавши дані про IP-адресу з іншою інформацією, отриманою з метаданих, файлів cookie, трекерів та цифрових відбитків браузера, власники веб-сайтів, маркетологи та рекламодавці можуть скласти докладне уявлення про вас.

Зібравши разом інформацію про ваше місцезнаходження, про веб-сайти, які ви відвідуєте, про те, що вас цікавить, що ви завантажуєте, з ким спілкуєтеся та інші дані, вони зможуть показувати вам цільову рекламу, або навіть продати дані тим, хто більше заплатить.

Інтернет-провайдери мають доступ до набагато більшої кількості інформації. Вашому провайдеру відомо про вас майже все. Оскільки ви є його клієнтом, він знає ваше ім'я, адресу, номер телефону, номер банківської картки, дані банківського рахунку, кредитну історію та, можливо, ще багато чого іншого. Інтернет-провайдер також може використовувати вашу IP-адресу, щоб блокувати, перенаправляти чи обмежувати ваш інтернет-трафік.

У таких країнах, як Австралія та Великобританія, інтернет-провайдери зобов'язані реєструвати всі ваші дії онлайн та передавати дані цілій низці урядових установ без ордеру. Якщо ви переглядаєте веб-сайти, не захищені протоколом HTTPS, ваш інтернет-провайдер може бачити окремі незашифровані веб-сторінки, які ви відвідуєте.

Та навіть якщо ви переглядаєте веб-сайти, захищені HTTPS, ваш інтернет-провайдер може відстежувати відвідувані домени (бодай не окремі сторінки).

Приватне підключення за допомогою ExpressVPN

Сервери, розміщені в 105 країнах світу, дозволяють ExpressVPN надати вам справжню свободу та конфіденційність в Інтернеті.

Коли ви використовуєте наш VPN-сервіс, він створює безпечний, зашифрований «тунель» між вашим пристроєм та Інтернетом і надає вам нову IP-адресу, яка також призначається тисячам інших користувачів, внаслідок чого ваші дії онлайн просто неможливо відстежити за IP-адресою.

Завдяки суворій політиці відсутності журналів активності та підключень, ваші дії онлайн стають анонімними та конфіденційними, а застосування найкращого 256-бітного шифрування означає, що ваші дані знаходяться під найнадійнішим захистом з можливих.

Якщо ви хочете взяти під контроль свою роботу в Інтернеті —переглядати сайти безпечно та з більшою анонімністю або мати доступ до величезної кількості ресурсів у будь-якому місці на будь-якому пристрої з блискавичною швидкістю — захистіть своє місцезнаходження, особисті дані та приватність ваших дій онлайн за допомогою ExpressVPN.

30
денна
гарантія повернення грошей

Маскуйте свою IP-адресу без ризику

Спробуйте ExpressVPN вже сьогодні та почніть захищати свою IP-адресу.

Якщо ви не задоволені з будь-якої причини, ви можете отримати повне відшкодування протягом 30 днів без жодних запитань.

Отримати ExpressVPN
ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей